Showtime

Big Mama çdo ditë e më e bukur e në formë (FOTO)

11/14/2017 21:21
nga:N S

Këngëtarja e moderatorja tejet karizmatike, Big Mama kohët e fundit po merr gjithë vëmendjen e mediave rozë dhe publikut, shkruan Sovrani.info

Por, ajo më pak po komentohet për muzikën a moderimin, pasi në qendër të vëmendjes mbetet ndryshimi i saj fizik, më saktësisht humbja e peshës.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, Bigu shfaqet shumë e bukur dhe tejet në formë.

06/10/2018 12:38

Big Mama pozon në pishinë: Kurgjo s’jom n’foto çka jom kshtu live me m’pa