Showtime

Big Mama çdo ditë e më e bukur e në formë (FOTO)

11/14/2017 21:21
nga:N S

Këngëtarja e moderatorja tejet karizmatike, Big Mama kohët e fundit po merr gjithë vëmendjen e mediave rozë dhe publikut, shkruan Sovrani.info

Por, ajo më pak po komentohet për muzikën a moderimin, pasi në qendër të vëmendjes mbetet ndryshimi i saj fizik, më saktësisht humbja e peshës.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, Bigu shfaqet shumë e bukur dhe tejet në formë.

02/24/2018 14:56

Big Mamma me dedikim prekës për këtë person (FOTO)