Showtime

Beyonce promovon koleksionin e ri të firmës Adidas

01/15/2020 11:46
nga:N S

Këngëtarja, Beyonce promovoi bashkëpunimin e radhës me firmën Adidas.

38 vjeçarja, me një veshje zbuloi këmbët e saj duke treguar pak nga të pasmet e formësuara shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Një atlete e vetme po varej rreth kofshës së sipërme të Beyonce, e vendosur në mënyrë perfekte për të tërhequr vëmendjen maksimale. Duke lënë flokët e saj të lëshuara, ikona e pop-it ekuilibroi në një palë çorape ku dukej me stil dhe provokuese.

Bashkëpunimit i saj me firmën, Adidas,  është vendosur të lansohet me 18 janar.

Beyoncé, publikoi reklamat në platforma sociale si Twitter, Instagram dhe YouTube të mërkurën në mbrëmje.

Me një pamje të imazheve interesante, Beyoncé u shfaq magjepsëse në videon e reklamës nga Adidas. Reklama mbarte një energji kinematike pasi shfaqte pjesët e ndryshme nga bashkëpunimi.

/GazetaBlic/

 

08/01/2020 19:58

Beyonce ndan portretin e rrallë familjar, shfaqet me njërin prej binjakëve