Showtime

Beyonce ndan portretin e rrallë familjar, shfaqet me njërin prej binjakëve

08/01/2020 19:58
nga:M K

Këngëtarja amerikane, Beyonce, së fundmi ka publikuar një fotografi familjare mjaft të rrallë.

Në promovimin e albumit të saj “Black is King”, ajo ka gjetur rastin që të ekspozojë edhe dy binjakët e saj, Sir dhe Rumi, shkruan Daily Mail.

38-vjeçarja gjatë ditës së djeshme (e premte) kishte lansuar edhe filmin e saj në platformën ‘streaming’ të Disney.

Sidoqoftë, në këtë paraqitje ajo shihet me nënën dhe dy vajzat e saj Blue Ivy Carter dhe Rumi.

Që të katër personazhet e njohura janë shfaqur të veshur në të njëjtën mënyrë, me fustane shumëngjyrëshe.

Beyonce ndan binjaket sikurse edhe Blue Ivy Carter, së bashku me bashkëshortin e saj, Jay Z. /Telegrafi/

06/29/2020 10:45

Nënë e bijë, Beyonce dhe Blue Ivy fituese në “BET Awards”