Showtime

Beyonce me surprizë për fansat e saj, ja për çfarë bëhet fjalë

04/17/2019 22:37
nga:Natyra

Beyoncé ka befasuar fansat e saj duke lëshuar një fonogram të dokumentarit të saj në Netflix “Homecoming”.

Ylli 37-vjeçar debutoi “Homecoming: Live Album” të mërkurën, të njëjtën ditë një dokumentar Netflix që eksploronte shfaqjet e saj historike në Festivalin e Muzikës dhe Arteve në Luginën e Coachella 2018, shkruan city news 1330.

Ajo ishte gruaja e parë e zezë për të titulluar ngjarjen në të cilën i nderoi kolegjet e Amerikës historikisht të zeza.

Albumi përmban 40 këngë duke përfshirë “Single Ladies” dhe “Crazy in Love”. Ka gjithashtu një version special të “Lift Every Voice and Sing” nga vajza e saj më e vjetër, Blue Ivy.

Është në dispozicion përmes shumicës së shërbimeve kryesore të transmetimit.

Beyoncé befasoi tifozët e parë kur ajo papritur publikoi albumin e saj të pestë në studio, “Beyoncé”, në vitin 2013.

08/23/2019 23:05

Garat me vetura shkaktojnë aksident të rëndë në Prizren, pesë të lënduar