Showtime

Besart Halimi vjen me “Dikur kam pas lumturi”

02/13/2018 09:23
nga:N S

Këngëtari Besart Halimi është shumë i dashur për publikun.

Këto ditë, ai publikoi projektin “Kur u ndamë”, në duet me Aida Doçin, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, nuk u ndal dhe solli menjëherë edhe një tjetër këngë, bëhet fjalë për “Dikur kam pas lumturi”.

Për këtë projekt ai ka bashkëpunuar me Elmedin Bushatin, Florent Boshnjakun, Astrit Stafaj dhe Eroll Doganin.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Dikur kam pas lumturi” nga Besart Halimi.

11/15/2018 08:51

Bëhet publike video e punëtorit të Bechtel Enkas, i cili mbeti i varur për disa orë në vinç