Sporti

Besa – Arbëria, formacionet zyrtare

09/25/2020 15:52
nga:Mergim Rreci

Superliga e Kosovës e fillon sot xhiron e tretë të garave.

Sot, dy skuadrat e inkuadruara në sezonin e fundit në Superligëm Besa dhe Arbëria do të ndeshen mes veti, përcjell GazetaBlic.

Besa e Pejës do të jetë nikoqire e Arbërisë, takim ky i cili do të zhvillohet në barin sintetik në Brestovik me fillim nga ora 16:00.

Janë publikaur formacionet zyrtare për këtë takim.