Showtime

Bes Kallaku ka disa fjalë për Ardian Bujupin pasi vizitoi familjet e prekura nga tërmeti në Bubq

12/03/2019 19:07
nga:L I

Artisti i mirënjohur shqiptar, Ardian Bujupi sot ka arritur në Shqipëri ku ka vizituar zonat e prekura nga tërmeti në Shqipëri.

Këngëtari ka vizituar banorët e Bubqit ku edhe u ka dërguar ndihma.

Pas kësaj vizite, aktori i njohur Bes Kallaku, përmes një postimi e ka falënderuar Ardianin dhe të tjerët që ndihmuan familjet në Bubq.

“Ardian Bujupi ne Bubq. Zoti te rujt. Flm shokeve dhe miqve. Ndihmat monetare po i shperndajme neper shtepia. Nuk kemi marr asgje persiper pervec shoqerimit vete, neper banoret e prekur, te secilit qe ka deshire per donacion monetar. Zoti ju rujt te gjitheve. Lavdia e Zotit”, ka shkruar Besi.