Sporti

Benzema i refuzon dy skuadra të njohura nga Premierliga

01/12/2018 19:21
nga:Y.K

Karim Benzema dëshiron të mbetet përfundimisht të Real Madridi.

Sulmuesi francez ka hedhur poshtë dy oferta të rëndësishme nga Premierliga.

Janë skuadrat Arsenal dhe Chelsea që janë refuzuar nga Karim Benzema, shkruan ‘Don Balon’.

Benzema ka humbur besimin e drejtuesve të Real Madridit, duke bërë që këta të fundit ë interesohen për Harry Kanen e Tottenhamit dhe Mauro Icardin e Interit.

 

12/08/2018 20:23

Sarri ‘leksion’ Guardiolas, buzëqesh Jurgen Klopp