Showtime

Bella Hadid gati për Javën e Modës në Milano

02/19/2020 16:51
nga:N S

Ajo kohët e fundit i ka kaluar në pista të modës pasi që ka qenë tejet e angazhuar.

Së fundi, ishte në Londër për Javën e Modës, shkruan GazetaBlic.

Pas kësaj, ajo u pa duke ikur për në Milano të mërkurën. Modelja, po dukej shumë bukur edhe pse kishte punuar deri vonë dhe iu desh të zgjohej herët në mengjes për të nisur Javën e Modës në Milano.

Bella, dukej e mrekullueshme në një palë xhinse të kombinuara me një xhaketë lëkure. Ajo ishte veshur për tu ndjerë rehat në dukjen e saj. Bella, mbathur kishte zgjedhur çizme, një bluzë të bardhë flokët i kishte kapur në sy mbante syze për të fshehur paksa shenjat e lodhjes.

Bella, ndau një buzëqeshje teksa ecte në terminalin e aeroportit.

/GazetaBlic./

 

10/27/2020 21:24

Bella Hadid ‘përvëluese’ në imazhet e fundit para pasqyrës