Showtime

Bella Hadid e The Weeknd sërish bashkë!

04/16/2018 14:33
nga:L I

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu është kthyer dashurisë së vjetër!

Kjo pasi sipas mediave të huaja rozë, Bella ka rindezur romancën e saj përsëri me The Ëeeknd, njofton Klan Kosova.

Sipas një burimi i cili ka folur për Mail Online, ata janë parë duke u puthur në festivalin e muzikës Coachella gjatë fundjavës.

“Ata ishin tërësisht të fokusuar tek njëri-tjetri. U puthën disa herë dhe Kylie e Kendall Jenner shkuan disa herë në tavolinën e tyre’’.

Fansat kanë spekuluar se kënga e re e The Weeknd, Wasted Time, flet për humbjen e modeles.

Çifti ishin ndarë dikur në vitin 2016-të pas dy vjetësh lidhje.

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe