Showtime

Bella Hadid e pa konkurrencë në fotografitë me bikine

04/17/2019 22:09
nga:Natyra

Nëse ka diçka që Bella Hadid di ta bëjë mirë, pa dyshim se janë fotografitë me bikine.

Supermodelja e famshme duket se është e pa konkurrencë kur bëhet fjalë për të pozuar me bikine.

Madje, ajo nuk e humb asnjë mundësi që të realizojë një fotografi të tillë.

Më poshtë po ju sjellim një kolazh me shumë fotografi ku Bella Hadid është e veshur me bikine

Ajo duket se tashmë di t’i kombinojë ato aq mirë sa arrin çdo herë të duket me shumë stil dhe ndryshe.

08/23/2019 21:36

Glauk Konjufca: Reciprocitet të plotë me Serbinë, jo kompromis për njohje