Showtime

Belen Rodriguez vë në fokus të pasmet e formësuara

10/21/2019 19:17
nga:Lorik J

Belen Rodriguez ka vënë në pah linjat e përkryera.

Belen Rodriguez, është e njohur për linjat trupore, dhe ajo ka vënë sërish në pah asetet e saja trupore, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka bërë një set fotografik, në të cilin ka pozuar me bikini, ndërkohë që në përshkrimet e fotografive e ka bërë të qartë se po e shijon jetën e saj.

“Ndodhem këtu, e lumtur, sepse gjerat po shkojnë ashtu siç duhet”, është përshkrimi i disa prej fotografive të publikuara në Instagram e të cilat i ka realizuar në Maldive.