Lajme

Bekim Haxhiu i kundërpërgjigjet Glauk Konjufcës!

09/10/2017 17:43
nga:D.I

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, përmes një postimi në Facebook, i është kundërpërgjigjur Glauk Konjufcës, raporton Gazeta Blic. 

Pas deklarimeve të Glauk Konjufcës në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, ku e kualifikoi Qeverinë Haradinaj me terma mjekësor, Haxhiu i PDK-së ia kthen përgjigjen me të njëjtë monedhë.

Ja postimi i plotë i Haxhiut:

Pasi qe Glauku bëri sot një gjysmë kualifikim të partive politik me terme mjekësore, po ia përshkruaj ekzakt vlerësimin për partitë politike me terme mjekësore:

Për skenën politike të Kosovës:

– PDK është truri dhe vaksina;
– LDK është paraziti;
– LVV skizofrenia; ndërsa
– AAK me Ramush Haradinajn është sistemi lokomotor i Kosovës. B.H.”

07/17/2018 17:28

Thellohet përçarja PDK- NISMA, ministri Hasani përplaset me Hoxhën e Hamzën