Showtime

Behgjet Pacolli udhëton me tren, ndjekësit në Instagram kanë një hall

09/14/2020 16:17
nga:N S

Behgjet Pacolli, njihet për jetën e tij luksoze që e jeton por në të njëjtën kohë edhe e reklamon atë në rrjete sociale.

Padyshim se kryetari i AKR-së merr pëlqime dhe komente nga 63 mijë ndjekësit e tij, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ai ka publikuar një imazh në profilin e tij zyrtar ‘Instagram‘ nga treni. Pacolli, mori komente të shumta nga ndjekësit por ato se çka morën vëmendje ishin pyetjet që ia kanë parashtruar.

Duke e ditur pasurinë e tij dhe jetën luksoze, disa nga ndjekësit kishin pyetje se a e ka blerë edhe trenin Behgjet Pacolli pasi që ai ka edhe aeroplanin e tij privat.

/GazetaBlic/

09/20/2020 07:58

Behgjet Pacolli me bashkëshorten, pozon pranë flamurit kuq e zi