Showtime

Behgjet Pacolli thotë fjalët më të mira për sukseset e Dua Lipës (FOTO)

12/05/2017 21:40
nga:E Sh

Dua Lipa është këngëtarja më simpatike shqiptare, e cila është duke thyer rekordet në tregun ndërkombëtar, shkruan Gazeta Blic.

E së fundmi kënga ‘New Rules’ e Dua Lipës është zgjedhur kënga më e mirë e vitit 2017.

Për këtë Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka thënë fjalët më të mira për këngëtaren.

‘Dua Lipa i mposhti të gjithë: “New Rules” kënga më e mirë e vitit 2017! Një tjetër sukses nga Diaspora jonë. Kosova është një burim i yjeve botëror.’, është mbishkrimi i fotografisë./GazetaBlic.

03/20/2018 07:51

Mësohet kur dalin në shitje dhe çfarë çmimi do të kenë biletat për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë