Showtime

Bëhet e ditur gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

07/11/2019 18:29
nga:N S

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë.

Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana nuk heziton që të publikoi fotografi të ndryshme, duke e shfaqur barkun e rrumbullakësuar.

Përkunder, fotografive të shumta të publikuar shtatëzënë, Ariana ende nuk ka treguar gjininë e foshnjës. Mirëpo, një koment i bërë nga motra e Ermalit, në njëren prej fotografive të publikuar ditë më parë nga Ariana, lë të kuptohet se çifti së shpejti do të bëhen edhe me një vajzë. ‘‘Dy të bukurat e mia”, është komenti i Bulzës që e ka lënë në fotografinë e Arianës.