Showtime

Bëhen bashkë Daut Haradinaj dhe Rexhep Selimi, kjo është arsyeja!

10/13/2017 09:58
nga:N S

Mbrëmë është martuar djali i këngëtarit Muhamet Sejdiut.

E në këtë dasmë, padyshim që ishin të ftuar edhe shumë kolegë tjerë të tij, të cilët kanë marrë vëmendjen e të ftuarve, shkruan lajmi.net

Krahas yjeve të shoubizit, në këtë dasmë prezent ishin edhe politikanë të njohur kosovar.

Daut Haradinaj dhe Rexhep Selimi, ndonëse jo në të njëjtën tavolinë, ata ishin në dasmë,ku realizuan foto nga ambienti, ndarazi, padyshim!

04/27/2018 18:21

Haradinaj nuk pranon tu hiqet meditja deputetëve, arsyeton mungesën e tyre