Showtime

Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë (Video)

03/13/2018 20:58
nga:L I

Ka vite që të dyja jetojnë në Amerikë, shkruan GazetaBlic.

Përkrahja e shqiptarëve që jetojnë jashtë nuk ka munguar asnjëherë.

Flasim për Dafina Zeqirin dhe Emina Çunmulaj ku kjo e fundit është një fanse e madhe e Dafina Zeqirit, e cila e ka përkrahur atë qysh në fillim të karrierës, e edhe më shumë tani teksa po bën muzikë në Amerikë.

Është Dafina ajo që ka publikuar pamje gjatë takimit me Eminën të cilat ditën e sotme janë bërë bashkë për të drekuar.

Shohim Eminën teksa pret Dafinën me makinën e saj super luksoze “Porsche” e duket teksa po shijojnë praninë e njëra-tjetrës.

Sa i përket muzikës, Dafina ka pak muaj që ka nxjerrë në treg albumin e saj “KING”, ndërsa tani vonë sa ishte në Kosovë ajo lansoi dhe projektin me titull “Ti e din” i cili deri tani ka arritur të mbledh mbi 1 milion klikime.

Sa i përket Emina Çunmulaj ajo shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, gjinia e të cilit ende nuk është zbuluar, ndërsa Ella është vajza e saj e cila i dha epitetin nënë./GazetaBlic

08/06/2020 15:32

Nëna i thur vargje Dafina Zeqirit: Oj Dafinë lumja ti për veti, kurr si mbete borxh këtij shteti