Showtime

Befason Tuna, i zbulon Patrisit një sekret

10/11/2018 08:31
nga:Natyra

Tuna dhe Patrisi bashkë me djalin e tyre Tianin kanë gjetur kohë për pushime, shkruan GazetaBlic.

Çifti së fundi janë komentuar mjaft shumë në media rozë, si shkak i raportit të Tunës bashkë me Robertin.

Tuna dhe Patrisi pas këtyre zhurmave mediale ata kanë vendosur të pushojnë.

Me një postim në llogarinë ‘Instagram,’ Tuna ka publikuar një imazh të Patrisit, ai befasoi me një tatuazh që zbuloi teksa po kënaqej në det me vogëlushin e tij simpatik.

Patrisi për herë zbuloj që ka një tatuazh./GazetaBlic/

05/25/2019 23:51

Tuchel ka një mesazh për lojtarët e tij – Ja çfarë thotë ai