Showtime

Befason Lutfi Haziri, publikon fotografi provokuese të vajzës së tij

03/18/2018 19:31
nga:M H

Lutfi Haziri është ndër politikanët më të njohur dhe më aktiv në Kosovë.

Edhe për çështje politike, por edhe për private, Haziri është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ai ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, e cila është një vajzë tejet e bukur dhe atraktive.

“…qika e 3te e babës! Mimasi”- ka shkruar Haziri në postimin në fjalë.

Për më tepër shikojeni vet fotografinë më poshtë…/ORAvip/

01/22/2019 10:16

Haradinaj: investitorët e huaj e kanë partner të përhershëm Qeverinë