Sporti

Beckham takohet me Solskjaerin para ndeshjes së madhe të Ligës së Kampionëve

02/12/2019 18:23
nga:Lorik J

David Beckham postoi një foto me bashkëlojtarin e tij të vjetër të Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer.

Solskjaer tashmë drejton ekipin e Manchester United dhe sonte do të përballet me PSG-në në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Ish-kapiteni i Anglisë shkroi: “Pra, mirë që të kthehesh në Manchester dhe më mirë të takosh bossin.”

Ata kaluan shtatë vite të suksesshme së bashku në klubin e Sir Alex Ferguson dhe me sa duket mbajnë një lidhje të fortë.

/GazetaBlic/