Showtime

Bebe Rexha nxjerr në pah asetet joshëse në fustanin e zi

10/10/2019 09:12
nga:N S

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj.

Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, shkruan portali arbresh.info

E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë lëvizje provokative duke kërcyer.

“Isha sinqerisht thjesht e mërzitur”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e videos.

View this post on Instagram

I was honestly just bored af.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on