Showtime

Bebe Rexha ndez skenën e “Coachella” me Eminem-in (Video)

04/17/2018 09:30
nga:L I

Ka pak ditë që ka filluar festivali i muzikës “Coachella” në Kaliforni, shkruan GazetaBlic.

“Coachella” mbledh shumë artistë me famë botërore, e që shumë prej tyre këto ditë argëtuan njerëzit që ishin të pranishëm.

E në mesin e shumë artistëve që kënduan, ishte dhe këngëtarja me prejardhje shqipatare, Bebe Rexha e cila u ngjit në skenë së bashku me reperin Eminem.

Dyshja kënduan hitin e tyre “Monster” duke ndezur kështu atmosferën, e padyshim që Bebe nuk ka hezituar ta publikoj videon gjatë performancës së tyre./GazetaBlic

Coachella 2018

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

03/23/2019 14:04

Pas kritikave nga prindërit, Bebe Rexha ‘largon’ skenat provokative nga klipi i fundit