Showtime

Bebe Rexha me fjalë të mëdha për Monika Kryemadhin

12/23/2017 16:21
nga:N S

Një fotografi e ka publikuar në rrjetet sociale, por është më e veçantë se herëve të tjera.

Këngëtarja Bebe Rexha në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi të gruas së presidentit të Shqipërisë, Monika Kryemadhit, shkruan lajmi.net

Kësaj fotoje, ajo ia ka lënë një shkrim mjaft të gjatë, duke e vlerësuar lartë Monikën për guximin dhe arritjen e depërtimit të daljes nga mentaliteti shqiptar.

“Ka ende miliona gra të shtypura në mbarë botën por ka edhe gra të tilla që po bëjnë ndryshime. Kjo grua është e fortë. Ajo është një nënë. Ajo është grua. Ajo është një motër.

Ajo është liderja e parë femër e një partie politike në Shqipëri…” janë ndër tjera fjalët e Bebës.

12/05/2018 13:59

Kush është këngëtarja milionere shqiptare që nëna i punon shitëse?