Showtime

Beatrix, Vildania dhe Anxhelina ‘pushtojnë’ Prishtinën!

01/27/2018 17:34
nga:F.B

Ato janë vajza mjaft seksi dhe të suksesshme në profesionet e tyre.

Mesa duket modelja Vildane Zeneli dhe këngëtaret Beatrix Ramosaj dhe Argjentina Hadërgjonaj kanë vendosur të shijojnë një fundjavë në Prishtinë.

Gjatë gjithë kohës në rrjete sociale vajzat kanë publikuar foto dhe video ku shfaqen më seksi se asnjëherë më parë.

06/12/2018 11:20

Konkurenca po i bën këngëtaret shqiptare të shfaqen me skena erotike në klipet e tyre