Showtime

Beatrix në bikine: Duke të pritur ty!

06/29/2020 10:25
nga:N S

Beatrix Ramosaj, ka treguar fizikun e tonifikuar bikine.

Këngëtarja, ka marrë pozë joshëse duke venë në pah për ndjekësit e saj linjat trupore, shkruan portali GazetaBlic.

Në Instagram, ka publikuar fotografi ku ka zbuluar këmbët e gjata.

Ajo mori pëlqime dhe komente nga ndjekësit dhe fansat e saj.

’Duke të pritur ty’, ka shkruar Ramosaj.

View this post on Instagram

Waiting for u 😍😜

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

 

06/09/2020 17:51

Beatrix si ndal provokimet edhe për ditëlindje, kjo është e radhës