Sporti

Bayerni vulos çështjen e fituesit, shënon edhe golin e tretë / Realizator Lewandowski

05/23/2020 19:43
nga:M K

Bayerni ka shënuar edhe golin e tretë përballë Eintrachtit.

Lewandowski realizoi me të filluar pjesa e dytë, për ta mbyllur kështu çështjen e fituesit, përcjell GazetaBlic.

Momentalisht po rrjedhë minuta e 50, kurse ne do t’iu njoftojmë për çdo risi eventuale gjatë takimit dhe anë në kohë reale.

Më poshtë edhe goli i sulmuesit polak.

VIDEO

/GazetaBlic/

05/30/2020 20:38

33 minuta lojë, kjo është nota e Valon Berishës pas paraqitjes së sontme ndaj Bayernit