Sporti

Bayern Munich po mendon seriozisht për Emre Can

03/15/2018 09:14
nga:Y.K

Bayern Munich po konsideron  për të sjellë mesfushorin e Liverpoolit Emre Can përsëri në klub, raporton Mirror.

Canit i përfundon kontrata me Liverpool në fund të sezonit dhe ende nuk ka rënë në ujdi për ta vazhduar atë, transmeton Gazeta Blic

Juventusi ka kohë po ashtu që është në ndjekje të yllit të Gjermanisë, por Bayern tani mund të bëjë një lëvizje për Canin.

Emre Can, pesë vite me parë ishte larguar nga Bayern Munich për tu transferuar tek Bayer Leverkusen./Gazeta Blic

08/30/2018 14:55

PSG po mendon për yllin e Bayern Munich