Sporti

Bayer Leverkusen – Bayern Munich formacionet zyrtare

01/12/2018 19:43
nga:Y.K

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes derbi Bayer Leverkusen – Bayern Munich shkruan Gazeta Blic

Leverkusen dhe Bayern Munich do të përballen në “BayArena” nga ora 20:30, duke i dhënë fund pushimeve 1 mujore

Më poshtë në mënyrë grafike i keni formacionet zyrtare./Gazeta Blic

 

 

06/06/2018 15:43

Ky është çmimi i Lewandowskit sipas Bayern Munichit