Baton Haxhiu e quan Albin Kurtin “frikacak” për krijimin e qeverisë

Gazetari, Baton Haxhiu, ka folur për zhvillimet e fundit për mosmarrëveshjen e VV-së dhe LDK-së. Haxhiu ka thënë se faji për vonesa në formimin e qeverisë bie mbi partinë fitues të zgjedhjeve. “Fituesi duhet të jetë më tolerant dhe me faktin se është përcaktuar për një koalicion me një parti pra me LDK dhe fajsia … Continue reading Baton Haxhiu e quan Albin Kurtin “frikacak” për krijimin e qeverisë