Batatina nervozohet pas humbjes: Këta janë dy lojtarët që ai fajëson

Ekipi mysafir, Prishtina ka mundur Llapin me rezultat 1-4, shkruan GazetaBlic. Trajneri i Llapit ka shpërthyer keq pas humbjes, ndërsa ka vënë dhe gisht në dy lojtarë të ekipit të tij, madje ai u shpreh se lojtarët e tij u futen në fushë me vetëbesim të madh. “Lojtarët u futën në ndeshje sikurse e kanë … Continue reading Batatina nervozohet pas humbjes: Këta janë dy lojtarët që ai fajëson