Sporti

Batatina dhe Munishi nuk deklarohen pas lojës

11/22/2020 15:33
nga:Lorik J

Ballkani ka arritur fitore të rëndësishme kundër Llapit në ndeshjen e sotme.

Takimi i luajtur në stadiumin e qytetit në Suharekë përfundoi me fitoren e vendasëve 4-2.

Pas përfundimit të duelit në deklaratë për ArtSport nuk dolën asnjëri prej trajnerëve.

Arsyet ishin objektive sipas komentatorit të ndeshjes, Lirim Pecit.

Ballkani gjendet në pozitën e parë, Llapi në anën tjetër është ende e nënta.