Showtime

‘Bashkë’, publikohet kënga e re nga Arta Memedi (VIDEO)

01/05/2018 19:26
nga:E Sh

Këngëtarja nga Shkupi ka kohë që është duke u përgatitur për këngën dhe klipin e ri, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për Arta Memedin e cila ka lansuar videoklipin ‘Bashkë’, klip ky i shoqëruar me skena të nxehta nga vetë artistja.Vlen të ceket se projekti është punuar nga RedBox Entertainment.

“Bashkë” është këngë ritmike, të cilën Arta e sjellë me dukje dhe stil unik. Më poshtë mund të ndiqni këngën, ku ka filluar të pëlqehet menjëherë nga publiku shqiptar. /GazetaBlic.

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!