Showtime

Bashkëshortja e Ronaldos, sapo publikoi një foto me vajzën e porsalindur (Foto)

11/14/2017 17:41
nga:N S

Georgina dhe Ronaldo janë bërë prindëredhe të një vajze.

Dy ditë pas lindjes ajo duket në formë të shkëlqyer dhe tejet e lumtur, derisa në krahë mban të bijen e saj- shkruan Indeksonline.

 

Georgina duket se po ‘fluturon’ nga gëzimi derisa sheh fytyrën e të voglës Alana Martina.