Showtime

Bashkëshortja e Milaim Zekës: Po rrisë fëmijët dhe po mundohem ta edukojë burrin!

02/10/2019 21:43
nga:A. R.

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij Edlira Qefalija-Zeka ishin të ftuarit e radhës në emisionin argëtues “Kojshia Show”, shkruan Gazeta Blic.

Teksa po tregonte për  profesionin e saj dhe punët që ajo i bën,  Edlira Qefalija-Zeka tha që po rritë edhe dy fëmijët e saj por po mundohet ta edukojë edhe një fëmijë që ia ka lënë vjehrra, duke aluduar në Milaim Zekën.

Kjo deklaratë e saj, bëri publikun të qeshë për disa minuta.

Për të kuptuar se çfarë ndodhi më pas shikoni videon: