Showtime

Bashkëshortja e Lumit B, shkëlqen në foton e fundit (Foto)

07/26/2017 11:35
nga:R A

Reperi i njohur Lumi B është njëri ndër artistët më të komentuar në skenën muzikore.

Por hiç larg tij nuk qëndron edhe bashkëshortja e tij Miranda e cila është shumë e bukur.

Miranda si shumë bashkëshorte të artistëve të njohur nuk mund të jeta larg fokusit të publikut dhe medieve rozë. Andaj çfarëdo që ajo bën bie në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Miranda në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku duket shumë e bukur e veshur me një fustan me ngjyra.

Kujtojmë se çifti simpatik Lumi B e Miranda janë prindër të një djali shumë të ëmbël Blinin.

03/27/2019 00:00

Selmanaj ia kujton Thaçit aferën ‘Pronto’