Showtime

Bashkëshortin milioner, pse jo? Adelina Tahiri blen Iphone 11

09/29/2019 17:02
nga:N S

Adelina Tahiri ka blerë Iphone 11.

Ajo vetë e bëri të ditur me një postim në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.

Duke u nisur nga të ardhurat e saj të mëdha pasi që bashkëshorti i saj është milioner, njëri nga avokatet me të mirë maqedonas ka arritur menjëherë të blejë edhe ‘Iphone 11 pro max’.

Iphone ky i tipit me të ri nga kompania ‘Apple‘ i cili ka një çmim jo edhe të lirë.

Apple‘ , nuk po shet aq shumë produkte, kështu që mundësia për të qëndruar konkurrent në treg është zbritja e çmimit,  çmimi i Iphone 11 është 999$ dollar që nëse i kthejmë në euro i bije 913 euro.

Adelina e gëzoftë.

/GazetaBlic/

01/19/2020 14:35

‘Bon dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar, qysh e ki babgjyshin oj bi’