Lajme

Basha mbërrin në Thumanë, inkurajon qytetarët të ruajnë qetësinë

11/26/2019 09:20
nga:B. D

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbërritur në Thumanë. Ai është takuar me banorët e zonës dhe ka inkurajuar qytetarët të ruajnë qetësinë.

Basha ndan me banoret dhimbjen për viktimat nga tërmeti, qe rezultoi tragjik për disa familje në Thumanë dhe Durrës.

Ndërsa u bëri thirrje forcave të rendit të bëjnë maksimumin e tyre.

01/16/2020 15:09

Basha i del në mbrojtje Haradinajt, padinë e Ramës e quan perversitet të shëmtuar anti-kombëtar