Cool

Bariu filmon me celular vrasjen e tij

03/09/2019 21:38
nga:Gazeta Blic

Bariu Mikail Dural fimoi vrasësin e tij ndërkohë që po konfliktohej me familjarët e tjerë për vendin ku do të kullosnin bagëtitë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Karaman të Turqisë.

Ndërkohë që po konfliktohej me disa banorë të zonës, Mikaili kishte hapur kamerën e telefonin, por në atë moment mbërrin në vendin e ngjarjes 43 vjeçari Bekir K., i cili qëllon me çifte në drejtim të tij.

E gjithë situata është filmuar dhe pamjet po shpërndahen gjerësisht në rrjetet sociale.