Sporti

Barcelonës i duhet ky lojtar për ta fituar Ligën e Kampionëve

01/11/2019 19:32
nga:M K

Mediat e afërta me klubin katalunas raportojnë se “blaugrana” dëshiron një ‘9sh’ fantastik për të synuar seriozisht Ligën e Kampionëve.

Momentalisht i vetmi që gjendet në këtë pozitë është Luis Suarez, i cili nuk është as për së afërmi ai i edicioneve të kaluara, shkruan GazetaBlic

Kësisoj, Mundo Deportivo ka njerrë një listë prej disa futbollistëve potencial që nëse arrin t’i transferojë do të jenë kandidatë kryesor për Ligën e Kampionëve.

Fjala është për Griezzman dhe dy lojtarët e Sevillas, Ben Yedder e André Silva, edhe pse ky i fundit ende gjendet në huazim nga Milani.

Këto së paku thuhet të jenë kërkesat e Ernesto Valverdes, kurse mbetet të shihet deri në fund nëse do të arrijë që ndonjërin prej këtyre ta bind të zbarkojë në ‘Camp Nou’.

.

/GazetaBlic/

06/17/2019 10:44

Pamje të tmerrshme të gjendjes së WC-ve në Klinikën Gjinekologjike në Prishtinë