Sporti

Barcelona zbulon 11-shen startuese për ndeshjen ndaj Ibizas

01/22/2020 18:01
nga:M K

Barcelona i shkon Ibizas në duelin e vlefshëm për raundin e 1/16-ës të Copa del Rey.

Para pak çastesh është mësuar edhe formacioni i parë i katalunasve, shkruan GazetaBlic.

Siç edhe mund ta shihni, Messi mungon, derisa shumica e futbollistëve nuk janë nga formacioni i parë.

Më poshtë emrat e lojtarëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

06/02/2020 09:45

LAJMI I FUNDIT: Pesë lojtarë dhe dy trajnerë te Barcelona me koronavirus