Sporti

Barcelona shënon veç pesë herë përballë kundërshtarit (VIDEO)

11/29/2017 21:27
nga:Y.K

Barcelona ka shënuar fitore të thellë prej 5:0 ndaj Murcias në Copa del Rey

Skuadra e Barcelonës ka vazhduar tutje në Copa del Rey, pas fitores me spektakël ndaj Murcias me rezultat 5:0 në Camp Nou.

Katalonasit tuje kualifikohen me rezultat të përgjithshëm 8:0, sepse në ndeshjen e parë kishin fituar 0:3.

Golat për vendësit i shënuan Paco Alcaser, Pique, Vidal, Denis Suarez dhe Jose.

12/09/2018 13:37

Suarez drejt largimit nga Barcelona