Sporti

Barcelona nuk ndalet, fiton edhe ndaj Eibar

02/17/2018 18:04
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka fituar ndaj Eibar.

Ekipi i Valverdes ka fituar në udhëtim me rezultatin 0-2, shkruan GazetaBlic

Luis Suarez dhe Jordi Alba ishin golashënuesit në këtë duel.

Pas këtij takimit, Barcelona ndodhet në vendin e parë me 59 pikë, kurse Eibar në vendin e 7’të me 35 pikë./GazetaBlic/

 

05/29/2018 21:06

Agjenti i Jordi Albas thumbon Barcelonan