Sporti

Barcelona në ‘telashe’, pas Mascheranos largohet edhe një sulmues

01/11/2018 11:25
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka arritur të kompletojë dy transferime gjatë afatit kalimtar të janarit, Philippe Coutinhon dhe Yerry Mina.

Transferimi i Coutinhos dhe Minas kanë shtyer Barcelonën drejtë revolucionit në skuadër, shkruan GazetaBlic,

Sipas mediave spanjolle, Barcelonës priten t’i largohen afro 5 lojtarë në afatin e janarit.

Mascherano do të jetë lojtari i parë që do largohet nga ‘Camp Nou’ drejtë Kinës.

Pas tij pritet largimi i Deulofeut, i cili do të vazhdojë karrierën në Serie A./GazetaBlic/

12/09/2018 13:37

Suarez drejt largimit nga Barcelona