Sporti

Barcelona luajti 0-0 me Olympicos, kjo është nota për Leo Messi

10/31/2017 23:28
nga:Y.K

Barcelona nuk ka arritur t`i marrë pikët e plota përballë klubit grek Olympicos

Ndeshje e cila u zhvilluar në Athinë u dominua nga minuta e parë nga skuadra e trajnerit Valverde, por kjo nuk rezultoi me fitore.

Pas ndeshjes faqja e cila merret  me notat e lojtarëve “Sofscore” ka publikuar notat e gjithë lojtarëve, shkruan Gazeta Blic

Leo Messi edhe pse nuk arriti të shënoi gol ishte më miri në fushë dhe është vlerësuar me notën 8.0 nga ekspertet.

Ndërkohë më i dobëti ka qenë Paulinho i cili është vlerësuar me notën 6.6./Gazetablic.com

10/23/2018 14:13

Rakitic kritikon Valverden