Sporti

Barcelona harron Verrattin. Ja tre lojtarët tjerë që po i kërkon (FOTO)

07/08/2017 19:22
nga:Y.K

Duket se mesfushori Marco Verratti nuk ndalet në Barcelonë këtë sezon. Pavarsisht deklaratave gjatë muajit qershor, ai e ka deklaruar se do të qëndrojë një sezon më shumë nën urdhrat e Unai Emery në PSG. Barca pothuajse ka humbur shpresat për atë dhe ka filluar të kërkojë për një zëvendësim.

Një mesfushor më cilesi të larta dhe që perferohët shumë nga Valverde.Mesfushor që është tepër aktiv për ekipin e tij,Manchester United.Mourinho ka deklaruar se ai është i transferueshëm dhe kjo është një arsye më shum për të besuar në rikthimin e tij në La Liga.

2. Jean-Michael Seri

Mesfushori i Nices . Ka pasur interesim nga Roma dhe Barcelona. Është thënë se do të largohet nga klubi francez dhe do të kushtojë rreth 25 milionë euro. Ai ka pasur një performancë të shkelqyer sezonin e kaluar. Me 7 gola në 34 ndeshje,ndihmoi Nicen dhe arriti në vendin e tretë të Ligue 1.

1. Oriol Romeu

“Opsion i shtepisë”…. U largua në një moshë të re nga Barcelona drejt kampionatit Anglez.Pas një punë të vështirë të bërë nga ai,më në fund ai ka gjetur një stabilitet tek Southampton.

06/16/2018 14:26

Barcelona kërkon transferimin e yllit të Juventusit