Sporti

Barcelona – Getafe, kjo është nota shokuese e Coutinhos (FOTO)

02/11/2018 18:19
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka barazuar ndaj Getafes.

Ekipi i Valverdes është ndalur nga Getafe në ndeshjen e sotme të vleshme për xhiron e 23’të të La Ligas, shkruan GazetaBlic

Pas 90 minutave lojë, rezultati final i takimit ishte 0-0

Me të përfunduar ndeshja, ‘Whoscored’ ka publikuar notat e lojtarëve.

Mbrojtësi i Getafes, Suarez ishte lojtari më i mirë i ballafaqimit.

Ja notat e të gjithë lojtarëve:

12/03/2019 14:22

Van Dijku ishte shumë afër “Topit të Artë”, mësoni diferencën e votave mes tij dhe Messit