Sporti

Barcelona fiton përballë Bilbaos fal regjisorit Messi (VIDEO)

10/28/2017 22:39
nga:Y.K

Skuadra e Barcelonës ka fituar me rezultat të pastër 0-2 përballë Athletic Bilbao.

Trajneri Ernesto Valverde ka fituar me një taktik perfekte përballë ish skuadrës së tij, shkruan Gazeta Blic

Leo Messi në pjesën e parë dhe Paulino në fund të takimit kanë realizuar golat për skuadrën nga Katalonia.

Kujtojmë që regjisori i kësaj fitore ishte Leo Messi i cili mori pjesë në të dy golat.

Pas kësaj fitore Barcelona tani ka 28 pikë katërta më shumë se sa Valencia e dyta./Gazetablic.com

10/22/2018 14:31

Mësohet gjyqtari i ndeshjes Barcelona-Inter