Sporti

Barcelona e pamëshirshme, shkatërron Gironan në ‘Camp Nou’

02/24/2018 22:39
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka deklasuar Gironan.

Ekipi i Valverdes ka shënuar fitore ndaj Gironas me rezultatin e thellë 6-1, shkruan GazetaBlic

Suarez (3), Messi (2) dhe Coutinho shënuan golat për Barcelonën, ndërsa Portu shënoi golin e nderit për Gironan.

Pas këtij takimit, Barcelona pozicionohet në vendin e parë, kurse Girona në vendin e nëntë 34 pikë./GazetaBlic/

05/13/2020 18:01

Semedo në shitje, Barcelona ia cakton çmimin