Sporti

Barcelona e lë me gishta në gojë Real Madridin, transferon objektivin e tyre

03/19/2018 09:37
nga:A. R.

Barcelona është pranë mbylljes së një marrëveshjeje me Bayern Munichin, për David Alaba, shkruan Don Balon.

Barca dhe Real Madrid janë shumë të interesuara për mbrojtësin austriak, i cili mund të kushtojë deri në 70 milionë funte, transmeton Gazeta Blic

Sipas “Don Balon” megjithatë, “Blaugrana” është në pozitë më të mirë dhe bisedimet kanë përparuar tashmë.

Alba është një nga mbrojtësit më të mirë në botë./Gazeta Blic

 

05/13/2020 18:01

Semedo në shitje, Barcelona ia cakton çmimin